Příčka v zádveři 
Tato příčka odděluje zádveří od chodby. Realizoval jsem ji z SDK. Profily jsem použil široké 10 cm, aby to korespondovalo s ostatním příčkama z ytongu. Finální upráva příčky bude štuk.

[ ukázat záznam ] ( sb_view_counter_plural_pre1049 zobrazení )   |  trvalý odkaz  |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 2404 )
Příprava před omítkama 
Na stavbě pokračují tzv. "neviditelné" práce. Jako dozdění různých děr a výklenků, betonovaní kousku podlahy nad schodištěm, zdění zídky na schodišti, oblepení pozednice Ytongem, broušení železobetonového věnce (kterej hňup to asi šaloval :-) atd. O víkendu začínamé natahovat omítky, tak snad bude konečně vidět větší pokrok.

Vyzděna zídka schodiště, byly zpracovány všechny zbytky co jsem našel, na vrchni část zídky bude položeno masivní dřevěné prkno stejné designu jako budou nášlapy schodiště - výška zidky se bude ještě trochu redukovat :-) (pohled ze schodiště)


Vyzděna zídka schodiště (pohled z horní "haly")


Nalepení ytongových tvárnic k věnci + broušení věnce


Také proběhla montáž střešních oken ROTO (dřevěná v pokojích a plastová v koupelně a na chodbě)


[ ukázat záznam ] ( sb_view_counter_plural_pre1015 zobrazení )   |  trvalý odkaz  |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 2303 )
Zazimování stavby 
S klesající teplotou klesá naše pracovní nasazení. Jelikož na dodaní oken a dveří si ještě nějaký ten týden (měsíc) počkáme, rozhodli jsme se provizorně vyplnit otvory, tak abychom jsme tam nezmrzli. Do oken přišel igelit a dveře jsme vyplnili prknama. O pocit tepla se starají zapůjčené "klubovky", které nás zbaví dřevěného odpadu na stavbě. Dále jsme dokončili všechny příčky z Ytongu, zbytek příček bude zhotoven ze sádrokártonu. Za pozornost také stojí zazdění francouzských oken v podkroví - vznikla tak okna klasických rozměrů.[ ukázat záznam ] ( sb_view_counter_plural_pre1018 zobrazení )   |  trvalý odkaz  |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 2502 )

| 1 |