Betonování věnce pod pozednicemi + komíny 
Navzdory nepříznivé předpovědi počasí jsme se vrhli v sobotu do betonáže věnce pod pozednicemi. Avšak netrvalo dlouho a matička příroda na nás pustila řádnou sprchu, museli jsme proto betonáž přerušit (zakryli jsme čerstvý beton igelity) a aby jsme čekání na slunečné počasí nějak efektivně využili, pustili jsme se do stavby komínů. Nakoupili jsme "stavebnici" od firmy CIKO. Pro plynový kotel - CIKO GAS a pro krbovou vložku - CIKO TEC. Když jsme dokončili komíny v přízemí, Míra (hlavní zedník) navrhl geniální řešení pro práci za nepřízně počasí - igelitový pytel s otvorem na hlavu a drátem kolem pasu. Takže se všichni oblékli do tohoto fešného stejnokroje, který nešel s posledními módními trendy, zato ochrana proti dešti byla stoprocentní. Škoda, že nemáme dochovanou žadnou fotografii, protože my jsme se při tom docela nasmáli a věřím tomu, že kdo šel okolo a viděl nás v těch pytlech poletovat na stavbě, tak se musel taky za břicho popadat :-)

Foto ze druhého dne, kdy jsme začali navážet cihly na zdění štítůPásovina zabetonovaná do věnce pro uchycení pozedniceKomín CIKO GASDetail komínu CIKO GAS u revizního otvoru.Komín CIKO TEC

Takže nakonec jsme našli dvě fotky alespoň z mobilu (omluvte zhoršenou kvalitu obrazu) dokumentující náš stejnokroj, podobající se pracovníkům z východu :-)

[ ukázat záznam ] ( sb_view_counter_plural_pre1028 zobrazení )   |  trvalý odkaz  |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 2380 )

| 1 |